Ordinea intrării în concurs – Talente în afirmare – 2018

„Talente în afirmare”

Secțiunea „Hobby” – vineri, 8 iunie 2018

Ora de începere 12.00 

 

CLASA a II-a – ora de începere 12.00   (durată: 50 de minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 3 copii

  1. Bocan Andrada Ella
  2. Cucereanu Vladimir Ștefan
  3. Dumitru Luca Cristian
  4. Mihăilescu Salvia Ștefania
  5. Opriș Tudor Ioan
  6. Sandu Maria Ilinca (ora estimativă 12.25)
  7. Ștefan Eli Sasha
  8. Tatomir Rareș
  9. Topîrcean Matei
  10. Văceanu Mihai Stelian

CLASA a III-a – oră estimativă: 12.50   (durată: 55 de minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 3 copii

  1. Bălțatu Mihnea Mihai Codruț
  2. Cadâr Florin Andrei
  3. Coman Ileana
  4. Grecu Maria Emilia
  5. Ilie Daniel Andrei
  6. Mousavi Delsa (ora estimativă 13.15)
  7. Nicolae Gabriel Cătălin
  8. Slave Nicolae Alin
  9. Toma Alexia Raluca
  10. Tuță Matei
  11. Ursachi Mihai Călin
  12. Younis Nadin

 

CLASA 0 – oră estimativă: 13.45    (durată: 10 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 3 copii

  1. Stan Giulia
  2. Topîrcean Irina-Maria
  3. Tudor Petre

 

CLASA I – oră estimativă:13.55     (durată: 35 de minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3 copii

  1. Cofaru Maria Lidia
  2. Cotelnic Nectaria
  3. Exari Tudor Andrei
  4. Gorincioi Nichita
  5. Năstase Șerban Andrei

CLASA a IV-a– oră estimativă:14.30       (durată 65 de minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 3 copii

  1. Apelkvist Ossian
  2. Bandulea Mihnea Teodor Răducu
  3. Dănăilă Diana Andreea
  4. Gemil Kaidu
  5. Gorciu Georgiana
  6. Grigore Ioan Nectarie
  7. Gulie Ana (oră estimativă:15.00)
  8. Haralambie Eduard Andrei
  9. Malinschi Alexandru Eduard
  10. Plugaru Mircea Gabriel
  11. State Vlad
  12. Vîzîi Eduard

 

CLASA a V-a– oră estimativă: 15.35   (durată 55 de minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3 copii

  1. Badea Maria
  2. Cârstocea Vlad Ioan
  3. Cojocea Marius Octavian
  4. Ganea Mădălina
  5. Giuică Andreea
  6. Ilina Alexia Mădălina Florentina (oră estimativă:16.05)
  7. Mușat David Ștefan
  8. Oană Bianca-Maria
  9. Savu Ana Maria
  10. Vasile Ștefan Daniel

 

Clasa a VI-a – oră estimativă: 16.30   (durată 30 de minute)

 

Se va intra în sală în grupuri de câte 3 copii

  1. Câmpan Radu
  2. Dîrdeci Ilinca
  3. Dumitrescu Cezar Ștefan
  4. Nicolae Ștefan
  5. Paraschiv Andreea
  6. Topîrcean Andrei

Clasa a VII-a – oră estimativă: 17.00    (durată 60 de minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3 copii

  1. Ball David Nicholas
  2. Chicu Eva Maria Daria
  3. Dima Andreea Ioana
  4. Malinschi Ana Elisabeta
  5. Muț Ioan (oră estimativă:17.35)
  6. Patriche Cosmin
  7. Popa Ruxandra Elena
  8. Stana Andreea
  9. Stancu Theodora

 

Clasa a VIII-a – oră estimativă: 18.00 

  1. Caravană Eduard Constantin
  2. Zaim Mihai Paul

Clasa a IX- a – oră estimativă: 18.15

  1. Limberea Gabriela

Clasa a X- a – oră estimativă: 18.20 (durată 20 de minute)

  1. Dragomir Maria
  2. Florea Irina Diana
  3. Ungureanu Ana Cosmina

 

Clasa a XII- a – oră estimativă: 18.40

  1. Lică Ana

Open oră estimativă: 18.50

  1. Gehl Luke Joseph

 

Final – oră estimativă 19.00

 

„Talente în afirmare”

Secțiunea „Performanță” – sâmbătă, 9 iunie 2018

Ora de începere 9.00 

 

CATEGORIA A – ora de începere 9.00   (durată: 1h 50)

  1. Ancuţa Robert Ionuţ
  2. Ceacâr Vladimir Constantin
  3. Cojocea Marius Octavian
  4. Gorciu Georgiana
  5. Haralambie Eduard Andrei (ora estimativă 9.30)
  6. Lecu Adrian
  7. Mironeanu Cristina
  8. Mușat David Ștefan
  9. Neacșu Alex Octavian (oră estimativă 10.00)
  10. Paratore Jonathan
  11. Sandu Rareș
  12. Sălișteanu George Daniel
  13. Todiraşcu Cezar Matei
  14. Văceanu Dan Nicolae Stelian
  15. Vlăsceanu Alex Mihai

 

CATEGORIA B ora de începere 11.15  (durată 1h 30)

  1. Beldiman Radu Ioan
  2. Caravană Eduard Constantin
  3. Dobrea Ioan Dimitrie
  4. Gogoşoiu Radu
  5. Iacob Raisa Maria (oră estimativă 11.55)
  6. Mreană Nicoleta Alina
  7. Şerban Miruna
  8. Teleanu Teodor Ionuț
  9. Voinea George Dorian

 

Pauză – ora 12.45 – 14.00

 

CATEGORIA C ora de începere 14.00  (durată 2h 15)

  1. Andrei Barbu Irina
  2. Caragea-Filipescu Emil
  3. Ciobanu Andy Robert
  4. Gheorghe Valentin
  5. Grecu Alexandru   (oră estimativă 14.55)
  6. Sicoe Teodor Constantin
  7. Tomulescu Andrea
  8. Tudora Paul Călin

 

 Final – oră estimativă 16.15

 

Gala laureatilor si decernarea premiilor vor avea loc duminica, 10 iunie 2018, ora 17.00. 

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *