Laureaţii concursului „Talente în afirmare” 2018

Premiile concursului „Talente in afirmare” – 2018, secţiunea „HOBBY”

 

PREŞCOLARI şi CLASA 0

Stan Giulia-  PREMIUL I

Topîrcean Irina-Maria – PREMIUL II

Tudor Petre– PREMIUL II

 

CLASA I

Gorincioi Nichita-  PREMIUL I

Cotelnic Nectaria-  PREMIUL I

Cofaru Maria Lidia – PREMIUL II

Exari Tudor Andrei– PREMIUL II

Năstase Șerban Andrei – MENTIUNE

 

CLASA a II-a

Mihăilescu Salvia Ștefania-  PREMIUL I

Cucereanu Vladimir Ștefan– PREMIUL II

Dumitru Luca Cristian– PREMIUL II

Opriș Tudor Ioan– PREMIUL III

Văceanu Mihai Stelian– PREMIUL III

Bocan Andrada Ella- MENTIUNE

Sandu Maria Ilinca- MENTIUNE

Tatomir Rareș- MENTIUNE

 

CLASA a III-a

Slave Nicolae Alin-  PREMIUL I

Bălțatu Mihnea Mihai Codruț-  PREMIUL I

Cadâr Florin Andrei– PREMIUL II

Nicolae Gabriel Cătălin– PREMIUL II

Ilie Daniel Andrei– PREMIUL III

Toma Alexia Raluca- MENTIUNE

Grecu Maria Emilia- MENTIUNE

Mousavi Delsa – Premiu pentru interpretare (ASDV)

 

CLASA a IV-a

Giuică Andreea-  PREMIUL I

Gemil Kaidu-  PREMIUL I

Haralambie Eduard Andrei-  PREMIUL I

Bandulea Mihnea Teodor Răducu– PREMIUL II

Gorciu Georgiana– PREMIUL II

Malinschi Alexandru Eduard– PREMIUL II

Plugaru Mircea Gabriel– PREMIUL III

State Vlad- MENTIUNE

Vîzîi Eduard- MENTIUNE

Gulie Ana- MENTIUNE

Grigore Ioan Nectarie – Premiu pentru interpretare (ASDV)

 

CLASA a V-a

Mușat David Ștefan-  PREMIUL I

Savu Ana Maria-  PREMIUL I

Cojocea Marius Octavian– PREMIUL II

Ganea Mădălina – PREMIUL II

Vasile Ștefan Daniel– PREMIUL II

Badea Maria- MENTIUNE

 

CLASA a VI-a

Câmpan Radu-  PREMIUL I

Dîrdeci Ilinca-  PREMIUL I

Nicolae Ștefan– PREMIUL II

Dumitrescu Cezar Ștefan– PREMIUL III

Paraschiv Andreea – Premiu pentru interpretare (ASDV)

 

CLASA a VII-a

Stana Andreea-  PREMIUL I

Stancu Theodora-  PREMIUL I

Malinschi Ana Elisabeta– PREMIUL II

Muț Ioan– PREMIUL II

Dima Andreea Ioana- MENTIUNE

 

CLASA a VIII-a

Caravană Eduard Constantin-  PREMIUL I

 

CLASA a IX-a

Limberea Gabriela-  PREMIUL I

 

CLASA a X-a

Dragomir Maria-  PREMIUL I

Ungureanu Ana Cosmina– PREMIUL III

 

CLASA a XII-a

Lică Ana– PREMIUL II

 

OPEN

Gehl Luke Joseph – PREMIUL III

 

Premiile concursului „Talente in afirmare” – 2018, secţiunea „Performanţă”

 

PREMII CATEGORIA A

 

PREMIUL I

CEACÂR VLADIMIR CONSTANTIN

 

PREMIUL al II-lea

ANCUŢA ROBERT IONUŢ

TODIRAŞCU CEZAR MATEI

 

PREMIUL al III-lea

HARALAMBIE EDUARD ANDREI

MIRONEANU CRISTINA

 

MENȚIUNI

VĂCEANU DAN NICOLAE

SANDU RAREȘ

 

PREMII PENTRU INTERPRETARE ACORDATE

DE ASOCIATIA DESCHIDERI SPRE VIITOR”

 

VLĂSCEANU ALEX MIHAI

SĂLIȘTEANU GEORGE DANIEL

 

 

PREMII CATEGORIA B

 

PREMIUL I

MREANĂ NICOLETA ALINA

VOINEA GEORGE DORIAN

 

PREMIUL al-II-lea

 

PREMIUL al III-lea

CARAVANĂ EDUARD

 

MENȚIUNE

DOBREA IOAN DIMITRIE

 

 PREMII CATEGORIA C

 

PREMIUL I

GRECU ALEXANDRU

 

PREMIUL al-II-lea

TOMULESCU ANDREA

 

PREMIUL al III-lea

SICOE TEODOR CONSTANTIN

 

MENȚIUNE

CIOBANU ANDY-ROBERT

 

PREMII PENTRU INTERPRETARE ACORDATE

DE ASOCIATIA DESCHIDERI SPRE VIITOR”

 

CARAGEA FILIPESCU EMIL

 

 

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *