Talente în afirmare 2019 – Ordinea intrării în concurs „Hobby”

„Talente în afirmare”. Secțiunea „Hobby” – vineri, 7 iunie 2019. Ora de începere 10.00

PREȘOLARI și CLASA 0 – ora de începere 10.00 (durată estimată 15 minute)

1. Furdui Ioana
2. Pătru Albert
3. Trifan Arya Maria

CLASA I – oră estimativă 10.15 (durată estimată 20 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Copaci Matia
2. Enescu Vlad
3. Ionel Letiția
4. Lupșan Ioan Alexandru
5. Niculae Alexa Marie (oră estimativă 10.25)
6. Pîslaru Amalia Mihaela
7. Stan Giulia
8. Stoica Vișan Nicolas

CLASA a II-a – oră estimativă 10.35 (durată estimată 45 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Cofaru Maria Lidia
2. Exari Tudor Andrei
3. Gorincioi Nichita
4. Oană Radu Ștefan (oră estimativă 10.55)
5. Oltean Adelina
6. Preda Matias Dominic
7. Ropotan Vlad

CLASA a III-a – oră estimativă 11.20 (durată estimată 40 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Andone Ștefan
2. Bocan Andrada Ella
3. Chenderes Vladimir Petru
4. Cucereanu Vladimir Ștefan
5. Dumitru Luca Cristian
6. Manole Mihnea Ștefan (oră estimativă 11.40)
7. Opriș Tudor Ioan
8. Picoche Clementine
9. Popa Irina Ecaterina
10. Răileanu Sara Maria
11. Sandu Maria Ilinca
12. Văceanu Mihai
13. Vătăman Tudor Iulian
14. Mihăilescu Salvia Ștefania

CLASA a IV-a – oră estimativă ora 12.00 (durată estimată 40 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Bivol David
2. Cucu Matei Cristian
3. Georgescu Rareș
4. Gheorghiță Simon Leonard
5. Giurcă David Ştefan
6. Lupşan Vlad Andrei (oră estimativă 12.20)
7. Mousavi Hanjani Delsa
8. Nedelcu Alexandru
9. Polefka Luca Andrei
10. Radu Smaranda
11. Slav Ioana

CLASA a V-a – oră estimativă 12.40 (durată estimată 60 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Apelkvist Ossian
2. Domnica Alexandra
3. Giuică Andreea
4. Gorciu Georgiana
5. Malinschi Alexandru Eduard
6. Mireanu Ioan Alexandru
7. Mozaș Denisa Maria (oră estimativă 13.10)
8. Pițuru Deyan Alexandru
9. Plugaru Mircea Gabriel
10. Postelnicescu-Pețu Alexandru Gabriel
11. Vasile Eduard Mihai
12. Vasiliu Denisa Maria
13. Zamfir Matei Gabriel (oră estimativă 13.40)

PAUZĂ: 13.40-14.30

Clasa a VI-a – oră estimativă 14.30 (durată estimată 30 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Badea Maria
2. Ganea Mădălina
3. Iftimi Vlad Andrei
4. Manoliu Tufaru Iustinian
5. Mușat David Ștefan
6. Savu Ana Maria
7. Vasile Ștefan Daniel
8. Văceanu Dan Nicolae Stelian

Clasa a VII – a – oră estimativă 15.00 (durată estimată 25 minute)

Se va intra în sală în grupuri de câte 2-3

1. Angelescu Mircea
2. Dîrdeci Ilinca
3. Dumitrescu Cezar Ștefan
4. Jurescu Ieremia
5. Paraschiv Andreea
6. Paraschivoiu Daria Cristina
7. Sandu Tudor Nicolas

CLASA a VIII-a – oră estimativă 15.25 (durată estimată 15 minute)

1. Dudaș Antonio
2. Stana Andreea
3. Stancu Theodora

CLASA A IX-a – oră estimativă 15.40 (durată estimată 5 minute)

1. Mare Alexandru Emil

CLASA A X-a – oră estimativă 15.45 (durată estimată 30 minute)

1. Avram Alexandru
2. Bobia Vlad
3. Limberea Gabriela
4. Onofrei Denis
5. Volodarski Christopher

CLASA A XI-a – oră estimativă 16.15 (durată estimată 15 minute)

1. Stoica Gabriel
2. Ungureanu Ana Cosmina

FINAL – oră estimativă 16.30

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *