Talente în afirmare 2019 – Premiile secțiunii „Hobby”

Talente în afirmare – 2019. Premiile secțiunii „Hobby”

Marele Premiu al secțiunii „Hobby”: Liberea Gabriela, cls a X-a

PREȘCOLARI ȘI CLASA 0

Trifan Arya Maria – PREMIUL I
Pătru Albert – PREMIUL II
Furdui Ioana – PREMIUL II

CLASA I

Pîslaru Amalia Mihaela – PREMIUL I
Stan Giulia – PREMIUL I
Ionel Letiția – PREMIUL I
Lupșan Ioan Alexandru – PREMIUL II
Stoica Vișan Nicolas – PREMIUL II
Niculae Alexa Marie – PREMIUL III
Copaci Matia – MENȚIUNE
Enescu Vlad – MENȚIUNE

CLASA a II-a

Gorincioi Nichita – PREMIUL I
Oană Radu Ștefan – PREMIUL I
Oltean Adelina – PREMIUL I
Ropotan Vlad – PREMIUL I
Cofaru Maria Lidia – PREMIUL II
Exari Tudor Andrei – MENȚIUNE
Preda Matias Dominic – MENȚIUNE

CLASA a III-a

Chendereș Vladimir Petru – PREMIUL I
Mihăilescu Salvia Ștefania – PREMIUL I
Răileanu Sara Maria – PREMIUL I
Opriș Tudor Ioan – PREMIUL II
Sandu Maria Ilinca – PREMIUL II
Andone Ștefan – PREMIUL III
Popa Irina Ecaterina – PREMIUL III
Bocan Andrada Ella – MENȚIUNE
Picoche Clementine – MENȚIUNE

CLASA A IV-a

Georgescu Rareș – PREMIUL I
Gheorghiță Simon Leonard – PREMIUL I
Slav Ioana – PREMIUL II
Giurcă David Ștefan – PREMIUL III
Polefka Luca Andrei – PREMIUL III
Radu Smaranda – premiul III
Cucu Matei Cristian – MENȚIUNE
Lupșan Vlad Andrei – MENȚIUNE

CLASA A V-a

Malinschi Alexandru Eduard – PREMIUL I
Apelkvist Ossian – PREMIUL II
Gorciu Georgiana – PREMIUL III
Mireanu Ioan Alexandru – MENȚIUNE
PițuruDeyan Alexandru – MENȚIUNE
Vasile Eduard Mihai – MENȚIUNE
Giuică Andreea – PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)

CLASA A VI-a

Mușat David Ștefan – PREMIUL I
Iftimi Vlad Andrei – PREMIUL II
Savu Ana Maria – PREMIUL III
Văceanu Dan Nicolae Stelian – PREMIUL III
Vasile Ștefan Daniel – MENȚIUNE

CLASA A VII-a

Dîrdeci Ilinca – PREMIUL I
Paraschiv Andreea – PREMIUL I
Dumitrescu Cezar Ștefan – PREMIUL III
Angelescu Mircea – PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)

CLASA a VIII-a

Stana Andreea – PREMIUL I
Stancu Theodora – PREMIUL II

CLASA a IX-a

Mare Alexandru Emil – PREMIUL I

CLASA a X-a

Limberea Gabriela – PREMIUL I
Onofrei Denis – PREMIUL II
Volodarski Christopher – PREMIUL III

CLASA a XI-a

Stoica Gabriel – PREMIUL III

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *