Concursul internațional de chitară „TALENTE ÎN AFIRMARE”, 2020 – EDIȚIE ONLINE Premiile secțiunii „Hobby”

PREȘCOLARI ȘI CLASA 0

Mardale Anna Teodora – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=CubdrRdMAFc

Tudor Anastasia– PREMIUL II   

link de participare: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=gryxz18q9To

 

CLASA I

Furdui Ioana – PREMIUL I  

link de participare: https://youtu.be/NTIlMFwRCYw

 

CLASA a II-a

Enescu Vlad – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=fh5icpOIHxI&feature=youtu.be

Motișan George Gabriel– PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=ZL9B2_EGZkU

Păun Matei – PREMIUL II  

link de participare: https://youtu.be/t-m-Q9AIXVY

Stan Giulia – PREMIUL III 

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=NKh1nNicSc8

 

CLASA a III-a

Tudor David – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=_Q1wT2STw8E

Oană Radu Ștefan – PREMIUL II 

link de participare: https://youtu.be/ormomhr7zGo

Savopol Pavel – PREMIUL III 

link de participare: https://youtu.be/ws2EPJWDVLM

Cofaru Maria – MENȚIUNE  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=NKh1nNicSc8

Gorincioi Nichita – MENȚIUNE  

link de participare: https://youtu.be/7alzb-egJ7k

Profir Emanuel Iliuș – MENȚIUNE  

link de participare: https://youtu.be/mFIwda6yl6Y

Șerban Laura Miruna – PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=Lachr2Ilibg

 

CLASA A IV-a

Dumitrescu Radu Ioan – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=m_QIpOoXAiY

Ghețu Mihai – PREMIUL II  

link de participare: https://youtu.be/waIeYq5-tV4

Picoche Clementine – PREMIUL II  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=bnAfQ9jDi0k

Văceanu Mihai – PREMIUL III  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=6hr5xMWZLuQ

Cucereanu Vladimir Ștefan – MENȚIUNE  

link de participare: https://youtu.be/MHRTpBhiRxU

Anghelescu Codruț –  PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)  

link de participare:  https://youtu.be/QJUYb_XEtHM

 

CLASA A V-a

Dreghiciu Cristian Andrei – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=bG5VijA0XCc

Lupșan Vlad Andrei – PREMIUL II 

link de participare:  https://www.youtube.com/watch?v=UUKw9sV8FJY&feature=youtu.be

Predoiu Vlad – PREMIUL II 

link de participare: https://youtu.be/jmMkBy8y9qs

Giurcă David Ștefan – PREMIUL III   

link de participare: https://youtu.be/mqkP9k0-MI4

Merticaru Vladimir – PREMIUL III  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=6EG2qi7qCBY&feature=youtu.be

Niculae Matei Alin – MENȚIUNE  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=az6QbtY_6oE

Cucu Matei Cristian– PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)  

link de participare: https://youtu.be/SjuEJ4grhu8

Duță Denisa – PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)  

link de participare: https://youtu.be/ZvCxQkDyanQ

Mateescu Patricia Sofia – PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=AE8w4cLDroU&feature=youtu.be

 

CLASA A VI-a

Gorciu Georgiana – PREMIUL I  

link de participare: https://youtu.be/G4bGR62O87k

Jianu Ana – PREMIUL II  

link de participare: https://youtu.be/K2Q4Y3Y3eqg

Malinschi Alexandru Eduard– PREMIUL II  

link de participare: https://youtu.be/3yrPk1NqV68

Mozaș Denisa – PREMIUL III  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=zE2GFWDSqiA&feature=youtu.be

Dumitrescu Tudor Mihai – MENȚIUNE  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=aQrDSQDy5A4

Pițuru Deyan Alexandru – MENȚIUNE  

link de participare: https://youtu.be/t7tHvD2eW_E

 

CLASA A VII-a

Văceanu Dan Nicolae – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=bMZxEeSwNes

Bădiță Maria Cristina – PREMIUL II  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=pGHw485KOK0

Iftimi Vlad Andrei – PREMIUL III  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=ZZi1-ofQuzg&feature=youtu.be

 

CLASA a VIII-a

Dîrdeci Ilinca – PREMIUL II  

link de participare:  https://youtu.be/XdY6whmxc6s

 

CLASA a IX-a

Malinschi Ana – PREMIUL I  

link de participare: https://youtu.be/tJLrnLdV1qQ

Dudaș Antonio – PREMIUL II  

link de participare: https://youtu.be/jQXh-sf9Twg

 

CLASA a X-a

Cîmpeanu Gabriel – PREMIUL I  

link de participare: https://youtu.be/4eLhKr1E_E4

Șerban Miruna Elena – PREMIUL I  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=1Byk3UBb-Ik&feature=youtu.be

 

CLASA a XI-a

Creangă Ana – PREMIUL I  

link de participare:  https://youtu.be/ZzvU1ZoU5Yc

 

OPEN

Bălan Codrin Gabriel – PREMIUL I  

link de participare: https://youtu.be/mUdRZRvfkF0

Marinache Daniela – PREMIUL I  

link de participare: https://youtu.be/pzz6yjZ_Xx0

Radu George – PREMIUL II  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=mCgCYEEqNPQ

Serbeszki Marius – PREMIUL III  

link de participare: https://youtu.be/XVFYQw0ap-8

Szerac Ileana Carmen – PREMIUL PENTRU INTERPRETARE (ASDV)  

link de participare: https://www.youtube.com/watch?v=kcIUk1fi9_w

 

MARELE PREMIU AL SECȚIUNII HOBBY – Tudor David, clasa a III-a  

link de participare:  https://www.youtube.com/watch?v=_Q1wT2STw8E

 

Felicitări tuturor participanților!

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *